Pondelok od 10:00
utorok od 10:30
streda od 9:30 a 10:30
piatok a pondelok od 10:00
utorok od 13:00

Naše priestory

Zelená herňa

Zelená herňa poskytuje široký priestor pre rodičov s deťmi predškolského veku. Herňa je vybavená kvalitnými hračkami. Na svoje si prídu aj najmenšie batoľatá, väčšie deti si môžu vybrať z množstva stavebníc, kníh, drevených a didaktických hračiek, detskej kuchynky, bazénika s guličkami, drevenej indoorovej šmýkačky, hojdačiek, odrážadiel, kočíkov, autodráhy až po veľký drevený 3-poschodový domček pre bábiky zariadený miniatúrnym dreveným nábytkom. V herničke sa nachádza Ionizátor vzduchu, ktorý dezinfikuje vzduch a bacily v ňom až na 98 percent (tým sa výrazne znižuje riziko prenosu ochorení medzi deťmi).

Herňa je otvorená pre všetkých. Tešíme sa na Vás a vaše detičky

Vstupné do herne je 1 euro, no dá sa kúpiť aj permanentka na 10 (9 eur) alebo 20 vstupov (17 eur).

Môžete tiež využiť možnosť zapožičania určitých hračiek. Pre viac informácií pozrite sem.

Keďže maminky, ktoré herničky vedú túto prácu robia dobrovoľne a bez nároku na akúkoľvek odmenu, bolo by dobré aby sme v herničke dodržiavali isté pravidlá.

  • Keď sa dieťa dohrá s jednou hračkou, treba ju vrátiť na miesto, najlepšie ešte predtým, než si vytiahne hračku druhú. Predídeme tak neporiadku v herni a deti učíme odkladať veci na miesto aj v zápale hry. 
  • Na jednotlivých poličkách je napísané aký typ hračiek na nej býva. Prosím ,skúste túto organizáciu dodržiavať. Aj pre deti je príjemné, keď vo veciach vidia systém a vedia nájsť, čo potrebujú na svojom mieste.
  • V herni sa neje ani nepije z otvorených pohárov. Na jedenie slúži kuchynka, ktorá je hneď vedľa. 
  • Prosím, nedovoľte svojmu dieťaťu, aby ubližovalo mladším deťom. 

Ak sa vám u nás páči a chcete sa stať súčasťou nášho tímu,môžete mať službu v herni a ako malú odmenu získate kupón na voľný vstup. Viac info na info.racik@gmail.com

 

Oranžová herňa

V tejto miestnosti sa nenachádzajú hračky. Prebiehajú v nej rôzne kurzy, podporné skupiny a Montessori herňa. Pre aktuálny program a rozpis kurzov prejdite na stránku s programom. Ak hľadáte kurz pre svoje dieťa môžete si vybrať z ponuky detských kurzov. Ak hľadáte možnosť odreagovania pre seba, poriadajú sa tu kurzy aj pre dospelých. Viac info na tejto stránke.

  

Kuchynka

V kuchynke si môžete príjemne posedieť s inými maminani, zatiaľ čo sa deti hrajú. Dá sa tu ohriať alebo uvariť jedlo či spraviť si kávu a čaj. Nachádza sa tu tiež postieľka a jedálenské stoličky pre deti. V kuchynke je spravidla menej bláznivá atmosféra ako v Zelenej herni, preto je to ideálne miesto na dojčenie. Najnovšie na stenu v kuchynke pribudol motorický labyrint. Nachádza sa tu tiež stolík na kreslenie alebo iné výtvarné aktivity pre deti. Vo večerných hodinách tu prebiehajú tvorivé dielne.

  

Ostatné priestory

Za kuchynkou sa nachádza chodba s prebalovacím pultom a toaletami, ktoré sú plne vybavené aj pre potreby menších detí.