štvrtok podľa rozpisu
štvrok od 13:00
piatok od 10:00
pondelok, streda a štvrtok
utorok od 10:30

Dobrovolníčky

Andrea Púchlová
- Dobrovoľníčka

V rodinnom centre Ráčik som od roku 2012. Spolu s mojim synom Lukášom (3r.) sme spoznávali nové mamičky a detičky. Postupne som sa zapájala do chodu Ráčika a moja materská dovolenka dostala úplne iný rozmer. Nielen môj syn sa tam rozvíjal a dobre cítil, ale aj ja som si našla zmysluplné uplatnenie svojich schopností pre komunitu. Teším sa na ďalšie aktivity v Ráčiku.

Annamaria Pottman Oravkinová
- Dobrovoľníčka
Barbora Mačugová
- Dobrovoľníčka
Bea Horňáková
- Dobrovoľníčka
Dagmar Vinterová
- Dobrovoľníčka
Daniela Kupecká
- Dobrovoľníčka

Do ráčika chodievam už približne rok, začínala som v bábätkove a neskôr vypomáhala v monteherni. Moja dcéra Juliana sa do Ráčika vždy veľmi teší. Mám rada ráčikovské prostredie a atmosféru, navštívila som niekoľko materských centier, a práve tu sa cítim najlepšie. V neposlednom rade som tu spoznala veľmi inšpiratívne mamičky. Aktuálne vypomáham s programom a organizovaním rôznych prednášok,kurzov a menších akcií.

Erika Nagyova
- Dobrovoľníčka
Eva Tulejová
- Dobrovoľníčka
Henrieta Lukáčová
- Dobrovoľníčka
Janka Palíková
- Dobrovoľníčka
Janka Romaňáková
- Dobrovoľníčka

Len čo dcérka vedela sedieť, začali sme navštevovať pondelkové Bábätkovo, a neskôr som sa pridala k dobrovoľníčkam a spolu s kamarátkou Slávkou sme otvárali herňu. V súčastnosti vypomáham s príležitostnými úlohami a rada si oddýchnem na tvorivých kurzoch. Dcérka je pravidelnou a nadšenou účastníčkou Otvoreného ateliéru, kde sa môže vyšantiť s farbami, štetcami, a kadečím, čo pripraví naša ďalšia dobrovoľníčka a kreatívna duša Dagmar. Našli sme tu kamarátov a príjemný kút na aktívny odpočinok, do ktorého sa radi vraciame.

Klaudia Hubová
- Dobrovoľníčka
Kristína Marková
- Dobrovoľníčka

Som mama už 6 rokov a presne toľko poznám aj RC Ráčik. Mám dve deti, a teda 6 ročnú dcérku a ročného synčeka. S prvorodenou sme zo začiatku Ráčik navštevovali tak ako každá z Vás a naše prvé kroky viedli do zelenej herni. Časom sme však objavili aj čaro kurzov v oranžovej herničke. Viackrát som bola oslovená, či by som nechcela chodiť na služby do herne, priznám sa, že ma to lákalo, no vtedy som sa na to ešte neodhodlala. Až teraz, na druhej rodičovskej dovolenke, som si povedala, že to idem vyskúšať. A tak som tu... ako nová dobrovoľníčka :)

Lubka Dosova
- Dobrovoľníčka
Martina Luleiová
- Dobrovoľníčka
Martina Vidomanová
- Dobrovoľníčka

Do Ráčika ma priviedla moja dcérka Eliška, najprv sme chodili "spolu" na gravidjógu, teraz chodíme spolu ako dobrovoľníčky na Babätkovo :).
Ráčik je výborný nápad pre maminy (nielen) na materskej, miesto na nové stretnutia pre nás aj detičky, miesto pre podporu v nie vždy ľahkom materstve, miesto, kde spolu môžeme tráviť čas.

Nora Krajniaková
- Dobrovoľníčka
Do Ráčika chodím od pol roka veku môjho prvého syna (26 mes.), dobrovolníčka v herni som cca od apríla 2017. 
Dôvody, prečo som začala chodiť do Ráčika, resp. neskôr aj pomáhať:
- Ráčik je fascinujúci fungujúci neziskový projekt (od ktorého by sa aj niektoré firmy mali čo učit :)), a tak ho treba podporovať
- môj syn tu má možnosť získať prvé sociálne zručnosti v kolektíve detí, kým začne chodiť do škôlky
- pre mňa je to zdroj informácií a kontaktov, čo sa na materskej vždy hodí
 
Renáta Ďurčenková
- Dobrovoľníčka

Najbližšie akcie