Milí priaznivci RC Ráčik. Určite viet, že ráčik je zatvorený už dlhšie obdobie a predpokladáme, že to ešte potrvá. Napriek zatvoreniu máme pravidelná mesačné poplatky, ktoré však počkať nevedia.

Vďaka dobrovoľným príspevkom za herničku sme vedeli platiť energie, internet, telefón, rôzne správcovské veci a aj sme vylepšovali ráčik, mohli sme investovať do maľovania čo opravy. Naposledy sme napríklad v marci vymaľovali chodbičku nezmývateľným náterom.

Vieme, že máme mnoho pravidelných návštevníkov, ktorí radi využívajú naše permanentky do herničky.

Aktuálne sme si pre vás pripravili darčekové poukážky v podobe permanetiek, ktoré môžte využiť na vstup do herničky ( samozrejme keď odznie situácia s corona vírusom).

Poukážka má hodnotu 9 eur a môžte ju využiť na 10 vstupov do herničky (bez obmedzenia trvania).

A ako bonus máte ku každej poukážke možnosť využiť našu požičovňu hračiek zdarma https://pozicovna.racik.sk/

Darčeková poukážka- permanetka na vstup do RC Ráčik je vlastne forma podpory pre naše centrum aby sme vedeli že náš budete navštevovať aj naďalej a príspevok za poukážku nám pomôže prekonať toto obdobie.

Permanentka bude zaslaná elektronicky a následne si ju vytlačíte a môžte využívať keď sa otvorí Ráčik ( a veríme že to už nebude dlho trvať).

V prípade záujmu napíšte na: info.racik@gmail.com

Ak by ste nás chceli podporiť aj inak ako kúpou permanentky tak nám môžte darovať 2% z daní alebo nám môžte zaslať darcovský príspevok na účet č.ú. IBAN  SK71 1100 0000 0026 2302 8412 kde v poznámke uvediete že ide o dar.

Podporte ráčik v tomto období

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *