Zelená herňa

Otváracie hodiny Zelenej herne pre verejnosť – viď sekcia Program

VSTUPNÉ = 1,50 EUR/dospelá osoba

K zmene otváracích hodín môže dôjsť hocikedy, preto prosím pozrite náš FB či tam nie je oznam, prípadne ak prídete do Ráčika a na dverách bude oznam, že hernička je zatvorená, nehnevajte sa. Na službu máme poväčšine po 1 mamičke, čo je málo. Robíme čo sa dá, dobrovoľne, všetko v našom voľnom čase a niekedy to proste nevydá, aby bol oznam všade a včas.

Ak nám chcete pomôcť, stále hľadáme nové dobrovoľníčky, ktoré by nám pomohli s prevádzkovaním herne. Neváhajte nás kontaktovať na  info.racik@gmail.com.

Zelená herňa poskytuje široký priestor pre hru pre rodičov s deťmi predškolského veku. Je vybavená kvalitnými hračkami pre deti rôznych vekových kategórií. Na svoje si prídu aj najmenšie batoľatá, väčšie deti si môžu vybrať z množstva stavebníc, kníh, drevených a didaktických hračiek, detskej kuchynky, bazénika s guličkami, drevenej indoorovej šmýkačky, odrážadiel, kočíkov, autodráhy až po veľký drevený 3-poschodový domček pre bábiky zariadený miniatúrnym dreveným nábytkom.

V herničke sa nachádza Ionizátor vzduchu, ktorý dezinfikuje vzduch a bacily v ňom až na 98 percent (tým sa výrazne znižuje riziko prenosu ochorení medzi deťmi).

Herňa je otvorená pre všetkých, môžete prísť hocikedy v priebehu otváracích hodín. Tešíme sa na Vás a vaše detičky

Vstupné do herne je 1,5 eur a dá sa kúpiť aj permanentka za zvýhodnenú cenu. 

Môžete tiež využiť požičovňu hračiek.

Keďže maminky, ktoré herničky vedú túto prácu robia dobrovoľne a bez nároku na akúkoľvek odmenu, bolo by dobré aby sme v herničke dodržiavali isté pravidlá.

  • Keď sa dieťa dohrá s jednou hračkou, treba ju vrátiť na miesto, najlepšie ešte predtým, než si vytiahne hračku druhú. Predídeme tak neporiadku v herni a deti učíme odkladať veci na miesto aj v zápale hry.
  • Na jednotlivých poličkách je napísané aký typ hračiek na nej býva. Prosím ,skúste túto organizáciu dodržiavať. Aj pre deti je príjemné, keď vo veciach vidia systém a vedia nájsť, čo potrebujú na svojom mieste.
  • V herni sa neje ani nepije z otvorených pohárov. Na jedenie slúži kuchynka, ktorá je hneď vedľa.
  • Prosím, nedovoľte svojmu dieťaťu, aby ubližovalo mladším deťom.

Ak sa vám u nás páči a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, môžete mať službu v herni a ako malú odmenu získate kupón na voľný vstup. Viac info na info.racik@gmail.com