Ahojte,  

Už čoskoro bude u nás prebiehať zážitkové čítanie liečebnej pedagogičky Miriam Halamičkovej pre deti do 3 rokov – vrátane, z oceňovanej knižky Chrisa Haughtona. Čítanie bude sprevádzané spievaním a hrou na gitare. Na konci čítania si spoločnými silami vyrobíme knihu plnú farieb.

Roztomilá knižočka o stratenom Sovíčati, ktoré vypadlo z hniezda a s hlasným „bum“ pristálo na zemi. Ale kde má mamu? S pomocou novej kamarátky Veverice sa vydáva hľadať mamu a stretáva rôzne lesné zvieratá. Zatiaľ čo jedno má mamine špicaté uši a druhé má jej veľké oči, ani jedno nie je jeho mama. Kde len môže byť? Ktoré zvieratko mu poradí, kde ju nájde?

Stratené sovíča získalo 10 ocenení , okrem iných holandskú cenu za Najlepšiu obrázkovú knihu roka, v Taliansku cenu Premio Andersen a dostalo sa na Čestnú listinu Medzinárodnej únie pre detskú knihu (IBBY).

Miriam Halamičková vyštudovala liečebnú pedagogiku a hru na husle. Venuje sa arteterapii, terapii hrou a muzikoterapii, ale najviac sa jej páči v priestore medzi tým všetkým, kde sa stretáva vnímavá interakcia s deťmi spolu s príbehmi a tvorivosťou.

Kapacity sú obmedzené, prihlasovanie je nutné na: podujatie.racik@gmail.com , prosím do správy uveďte počet osôb a preferovaný čas.

Cena? : 4€/osoba 

Kedy?: 30.3.2023 (štvrtok)

Čas?: 16:00 a 17:00

Ho
Zážitkové čítanie z knižky Chrisa Haughtona