Júnový program v RC Ráčik sa nesie v duchu oceánov! Oslávte s nami svetový deň oceánov, ktorý bude 8.6 a nechajte sa niesť na vlne oceánskej tematiky počas celého mesiaca.

Na jún sme si pre deti v Ráčiku pripravili naozaj osviežujúci program. Pomyselné vlny a šum oceánu sa bude niesť celým júnovým programom a my veríme, že to bude dostatočná motivácia na sťastlivé ukončenie školského roka a potom hurá na prázdniny… možno aj k moru 🙂

Sobotný program na 24.6 je vhodný pre celé rodiny! Príde k nám, do Starej jedálne, morská panna Perla Mareena. Profesionálna morská panna, prvá na Slovensku, prinesie truhlicu s pokladmi a porozpráva o tom, čo videla v oceáne. Nebojte sa, na súši vydrží s nami hodinu a potom po oddychu sa zase na chvíľu vráti. Na každého dôjde rad a bez fotky neodídete, len treba nabiť telefóny.

Program bude pripravený aj pre najmenších a maľovanie na tvár zo všetkých záujemcov urobí morské panny, princezné či zlaté rybky. Pripravené budú aj tvorivé dielne a vyrobíme krásne rybky, vonku sa deti zahrajú s pirátskou chobotnicou a vyskúšajú si, aké to je byť korytnačkou, ktorá musí zahrabať vajíčko až na pláži.

Občerstvenie bude vďaka našim dobrovoľníkom – chcete nám niečo napiecť a priniesť? Ozvite sa vopred a my sa potešíme 🙂 Príspevok na podujatie sa vyberá na mieste.

Tešíme sa na vás.

Deň s morskou pannou