Aj tento rok sa RC Ráčik uchádza o vaše 2% z daní. Nenechajte tieto peniaze prepadnúť štátu a zodpovedne rozhodnite, komu ich darujete.

VYHLÁSENIE NA STIAHNUTIE TU

Rodinné centrum Ráčik je tu pre vás. Fungujeme dobrovoľne a svoju prácu robíme bez nároku na odmenu. Pre naše fungovanie sú dôležité aj príspevky z 2% vašich daní. Vďaka peniazom, ktoré by inak prepadli štátu, môžeme zveľaďovať priestory RC Ráčik, určené vám a vašim deťom. Organizujeme podujatia, divadielka, prednášky a workshopy, o ktoré je čoraz väčší záujem. Máme mnoho plánov a nápadov a za sebou ďalší úspešný rok fungovania, kedy sa aj vďaka vašim príspevkom opäť uskutočnilo mnoho zaujímavých podujatí, zlepšilo sa vybavenie priestorov, rozšírila sa požičovňa karnevalových kostýmov a kúpili nové hračky.

Mnohé z našich aktivít sú nízkorozpočtové za účasti dobrovoľníkov, ktorí chcú aj naďalej do Ráčika prinášať program pre deti, rodiny aj dospelých. Vy nám to viete umožniť jednoduchým vyplnením formuláru na poukázanie 2%.

Ak budete potrebovať pomoc, pokojne nás kontaktujte. Dajte o tom vedieť aj svojim kolegom, známym, susedom,… Nenechajme prepadnúť svoje 2% štátu!

Ďakujeme za vašu podporu!

2% z daní pre Ráčik