Milí rodičia, milé detičky, 

Aj tento rok sme si pre vás pripravili denný letný tábor v spolupráci s Evkou z  https://www.facebook.com/profile.php?id=100086385735276   s veľmi milou a zaujímavou tématikou – LESÍK. Pre deti je pripravený program plný hier a spoznávania prírody a zvierat našich lesov.

termín: 29.7.-2.8.2024

pre koho: deti od 5 do 8 rokov

cena za dieťa: 150€

Prihlasovanie: tabor.racik@gmail.com

V cene je zahrnutá desiata, obed, olovrant, pitný režim, lístky na MHD, materiál na tvorenie a  útulné zázemie RC Ráčik.

Každým dňom tábora nás bude sprevádzať jedno lesné zvieratko, s ktorým budeme objavovať prírodu nášho okolia a lesa. Budeme chodiť na kratšie výlety do okolitej prírody, aj na dlhšie výlety autobusom MHD do lesa pri Horárni. Počas poobedného oddychu budeme čítať a objavovať krásy kníh o lese a zvieratách. Budeme si spievať, hrať na hudobné nástroje, tvoriť, aj sa na zvieratká z lesa zahráme.

PROGRAM:

pondelok: MOTÝĽ – spoznávanie hmyzu a kvetov

utorok: VEVERIČKA – spoznávanie stromov

streda: MEDVEĎ – spoznávanie lesného ovocia

štvrtok: VTÁCI – zvuky, práca so zmyslami

piatok: JELEŇ – bylinky

Sprievodcovia lesnými dobrodružstvami budú: Evka – učiteľka v MŠ, skautka, tvorí Lesný klubík Rača a spoločné utorkové doobedia s deťmi a rodičmi v prírode a Adam – skúsený animátor detských táborov a táborov pre mladých.

Už teraz sa na všetky deti tešíme, určite sa dobre zabavíme a aj veľa naučíme.

Denný letný tábor Lesík pre deti vo veku 5-8 rokov