pondelok 8:20-9:20 power joga

utorok 17:15-18:15 intenzívny tréning

streda 8:20-9:20 power joga

štvrtok 17:15-18:15 power joga

Cena: 4 eurá

Power joga

Power joga je komplexné moderné cvičenie vychádzajúce z tradičnej jogy, prispôsobené potrebám súčasného človeka. Veľmi priaznivo pôsobí nielen na naše fyzické dispozície, ale aj na psychickú pohodu. Základný princíp spočíva v dynamickom
opakovaní jogových pozícií, ktoré nasledujú za sebou. Pri cvičení
kombinujeme silu a natiahnutie, posilňovacie, strečingové, rehabilitačné a relaxačné metódy.

Navštívte nás,my vás povzbudíme!

Kontakt: katarina.siebenstich@gmail.com

Čo je bodywork?

posilňovacie a vytrvalostné cvičenie na formovanie postavy v sprievode hudby. Pri realizácii sa prevažne využíva zátaž vlastného tela. ale aj ľahké činky a iné pomôcky. Na hodine sa rovnomerne precvičí a posilní celé telo. najmä však problémové partie ako brušné, sedacie a stehenné svalstvo.

Čo je Kruhový tréning?

Je cvičenie „do kruhu“ na určitom počte stanovíšť v svižnom tempe bez prestávky. Na spestrenie rténingov využívame rôzne cvičebné pomôcky (činky, gumy, step schodíky, trampolíny, švihadlá, atď.)

A čo je intenzívny tréning s Katkou?

cvičenie s bonusom 🙂 počas ktorého využívame rôzne techniky ako bodywork, kruhový tréning, tabata, striedanie zostavy cvikov vyššej náročnosti. Cieľom  spoločných tréningov je cítiť sa dobre, fyzicky ale aj psychicky. Vtedy dokáže človek nemožné. Ponúkame viac ako len spotene telá, ponúkame vám dobrý pocit z poctivo odvedenej práce a možnosť nadviazať nové priateľstvá,pre deti aj pre vás.

Intenzívny tréning/power joga s Katkou
Secured By miniOrange