Utorky 09.00-10.00

Chýba ti cvičenie ale pri tvojom novom prírastku naň nie je čas?

Mám pre teba riešenie – príď si zacvičiť jógu aj s ním do RC Ráčik .

Postnatálna jóga pre mamičky s malými bábätkami je opatrné cvičenie jógy pre spevnenie tela po tehotenstve a pôrode a prinavrátenie tela do rovnováhy. Budeme pracovať najmä s brušnými svalmi a panvovým dnom. Cviky vám taktiež umožnia posilniť ruky a jemne otvoriť hrudník a ramená, ktoré pri starostlivosti o naše bábätká väčšinou zatvárame. Dychové cvičenia vás naučia relaxovať a zvládať s väčším pokojom materské aj tie ostatné výzvy.Na hodine sú vítaní aj vaši drobci, respektíve deti do obdobia 2 rokov. Deti necvičia, ale hrajú sa pri vás na deke – prosím, doneste si vlastnú deku prip. hračky. Pri niektorých cvikoch však možno zapojíme aj ich ? Kedykoľvek počas hodiny môžete vaše dieťatko kojiť, nakŕmiť, prebaliť, uspať…Hodiny sú vhodné pre ženy po ukončení šestonedelia – tie, ktoré jogu cvičili ale aj začiatočníčky.

V prípade komplikovaného pôrodu, sekcie alebo pretrvávajúcej diastázy brušných svalov, prosím, kontaktujte vopred inštruktorku Eli ohľadom účasti na 0904 626 029.

Cvičenie trvá 60 minút vrátane relaxácie.

Kurz: 07.09.2021-5.10.2021 (4 hod.,ktoré môžete čerpať vrámci 5 týždňov), cena: 28,- €, možné pridať sa aj online cez ZOOM 

Postnatal joga s ELI (Mum & Bubs joga)